10.03.17

Külas käisid Indrek Koff ja Ulla Saar

Eile käis 1. klassidel külas kaks kuulsat inimest kirjanik Indrek Koff ja illustraator Ulla Saar. Infrek Koff on kirjutanud palju vahvaid lasteraamatuid nagu “Enne kooli”, “Meie suur puu, “Kui ma olekin vanaisa”, “Koju”, “Kirju koer”, “Ilusti” ja “Ma elan hästi”. Neist kaks viimast on illustreerinud Ulla Saar. Seda ei juhtu sugugi tihti, et ühel ajal saavad lastele külla tulla nii kirjanik kui tema raamatute kunstnik. 1. klassidel oli see tore võimalus. Lapsed tundsid väga suurt huvi kaasa võetud raamatute vastu. Kõik osteti ära ja tuli veel puudugi. Kooli raamatukogutöötaja Tuuli on meile väga palju põnevaid külalisi kutsunud ja kuna lastele on nad kõik väga meeldinud, siis jätkab Tuuli seda traditsiooni meelsasti.

Kofft12 Kofft31 Kofft41 Kofft11 Kofft71 Kofft61