06.03.17

Kummikeksuturniir

Randvere koolis tekib üha rohkem võimalusi aktiivseteks tegevusteks vahetundides. Liaks igapäevastele õuevahetundidele, kolmapäevastele tantsuvahetundidele ja lauatennisele on õpetaja Kaire ja Michelle-Natali eestvedamisel pesadesse laiali jagatud vanade heade liikumismängude kirjeldused ja vahendid. Mängude tutvustamiseks ja propageerimiseks hakatakse korraldama pesades erinevate mängude turniire. Täna leidis 4. klasside pesas aset kummikeksuturniir, kus  kolm 3. ja 4. klasside tüdrukud seda vahvat meeskonnamängu tutvustasid. Kõigil pealtvaatajatel oli võimalus anda ka hinnang oma kaaslaste pingutusele. Jälgida oli vaja harjutuste keerukust ja meisterlikkust ning koostööd. Kindlasti saab see vahva algatus laste hulgas populaarseks.

Keks21 Keks11 Keks51 Keks31 Keks81 Keks71