13.11.21

Lahkuse päeva tähistamine projektiga “Lahke naeratus loeb“

13. novembril tähistatakse ülemaailmset Lahkuse päeva. Sel puhul kinkisid Lions-klubid koostöös Suukooli ja Punase Ristiga igale esimesse klassi läinud lapsele suu tervisele pühendatud kinkekotid, et teadvustada tervete hammaste mõju tervisele: vähem kui kolmandikul lastest on hambad terved. Kinekott sisaldas hambaharja ja -pastat, Suukooli ja Lions-liikumise teabelehte, Punase Risti plaastrit ja lõvi pea kujulist helkurit. Kingituste klassidesse laiali jagamisel olid abiks 2. ja 4. klassi noormehed. Kingitused tekitasid lastes suurt elevust ning kindlasti jõuavad need igapäevasesse kasutusse.