Uudised

Article featured image
29.03.18

Lapsed esinesid STALWARTSi külalistele

Randvere Kool võõrustas viiel päeval Erasmus+ rahvusvahelise STALWARTS projekti külalisi üle Euroopa: Inglismaalt, Norrast, Portugalist ja Itaaliast. Projekti koordineerib Bristoli Ülikool Inglismaalt. Projeti eestikeelne mimetus on “Õpetajate ja õppurite toetamine kunstidega: suhtetervis Euroopa koolides”. Metodoloogia põhineb ÜRO lapse õiguste konventsioonil ja julgustab õpetajaid ja terapeute rakendama loovaid tegevusi, mis toetavad positiivse seotuse teket. Projekti tegevustega arendatakse edasi kunstidel põhinevaid terapeutilisi õpetamismeetodeid, mis lähtuvad haavatavate noorte vajadustest ning vähendavad varajast haridusest ja koolist väljalangemist. Projekti raames töötatakse välja vastav koolituprogramm.  Randvere koolist osalevad projektis õpetaja Nele, Kristina, Aet, Kadri ja Reilika, meie kooli poolt koordineerib tegevusi muusikaterapeut Käll. Projekt kestab kaks aastat ja selle aja jooksul on kõigil Randvere kooli õpetajatel võimalus õppida ja rakendada loovaid terapeutilisi õppemeetodeid. Esmaspäeval tutvustasid õpilased külalistele kooli ning väikese kontserdi andsid kooli mudilaskoor, väikesed klassid ja kooli bänd.

Stalwarts191 Stalwarts181 Stalwarts171 Stalwarts161 Stalwarts151 Stalwarts141 Stalwarts131 Stalwarts121 Stalwarts111 Stalwarts101 Stalwarts91 Stalwarts81 Stalwarts71 Stalwarts61 Stalwarts51 Stalwarts41 Stalwarts31

 Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee