12.01.23

Lastevanemate Akadeemia 1. loeng

Alustame pika ettevalmistuse järel nn Lapsevanemate Akademiaga.
Mis see on? Korraldame kooli poolt loengute/ töötubade/ vestlusringide sarja, mis on suunatud eeskätte lapsevanematele. Teemade ring saab sel õppeaastal olema lai, alates laste emotsionaalsest toetamisest kuni konfliktide lahendamiseni. Formaadiks kombinatsioon vestlusest-loengust-vastustest-küsimustest.

Koolitused on lapsevanematele tasuta.

Esimesele kohtumisele tuli lastevanematele oma mõtteid laste tunnetest, tunnete reguleerimisest ja tunnete juhtimisest jagama Tanel Jäppinen.
Tagasisidet oli väga positiivne. Nagu üks osaleja välja tõi: lihtne arusaam, et “enne ei saa lapse käitumises/ tundemaailmas muutust algatada, kui oled ise valmis ja nõus muutuma” – aga kuidas seda jõustada ja oma harjumuseks võtta, vot see on elukestev kunst.