16.05.17

Lauljad ja tantsijad osalevad suvisel suurpeol

Randvere kooli 4 tantsurühma ja mudilaskoor, kes alustasid sügisel pingelist ja põnevat harjutamist selle nimel, et pääseda noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään” on edukalt kõik ülevaatused läbinud ja osalevad suvisel suurpeol. Randvere kooli rongkäigukolonnis marsib 1. juulil lauluväljakule üle saja lapse.

Randvere kooli tantsurühmad osalesid tantsuselts “Pääsukese” koosseisus 15. mail ka Tallinna päevale pühendatud tantsupeol  “Linnalend” Tondiraba jäähallis. Meie tantsuõpetaja Anli vastutas peol liigijuhina 3.-4. klasside rühmade etteastete eest.

Ema11