15.09.16

Liikumispäev

15. septembril tähistas Randvere kool üle-euroopalise spordinädala raames liikumispäeva. Osalesid kõik õpilased. Päeva eesmärk oli pakkuda õpilastele valikuid, et nad saaksid ise kaasa rääkida oma sportliku harrastuse valimisel. Näidistreeningud viisid läbi käsipalliklubi Tallinn, korvpalliklubi Viimsi, Jaak Mae suusakool, maadlusklubi Korrus3, taekwondo ring ja tantsuring.

3A klassi õpilased jagasid päeva lõpus peakorraldajale õpetaja Peebule oma muljeid. Paljudele lastele meeldisid kõik spordialad: maadluse juures meeldis ringist väljaajamise mäng, korvpallis olid pealtpanekud väga lahedad, käsipallis oli põnev jahimehe mäng, tants haaras kaasa, suusatrenni rattasõit oli äge ja taekwondo trennis sai teada, kuidas ennast kaitsta. Lapsed leidsid, et selliseid päevi võiks olla rohkem.

Täname õpetaja Peepu,liiguilt11liiguilt12liiguilt13liiguilt14liiguilt15 Märti, Anlit ja Alarit, kes olid liikumisjaamade läbiviijad.