20.04.22

Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega

Liitusime koos Viimsi valla teiste allasutustega mitmekesisuse kokkuleppega.💙
Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte või organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, klientide kui koostööpartnerite seas.
Eestis on kokkuleppega liitunud juba üle 170 organisatsiooni. Kokkuleppega liitunud organisatsioonid moodustavad võrgustiku, et ühiselt jagada kogemusi ja edendada võrdse kohtlemise teemat nii enda organisatsioonis kui ühiskonnas laiemalt. Sarnased mitmekesisuse võrgustikud toimivad 26 Euroopa riigis, Eestis koordineerib kokkuleppega seotud tegevusi Eesti Inimõiguste Keskus / Estonian Human Rights Centre.