20.04.22

Loenguprojektist „Ära suitseta – tubakas tapab“

4.-6. klassid said osa spetsiaalselt Eesti koolinoortele suunatud loenguprojektist „Ära suitseta – tubakas tapab“, mille töötas 2010. aastal välja Eesti Vähiliit. Loengu läbiviijaks oli Hanno Egipt, kes ei keskendunud ainult sigarettidele kui tuntumale tubakatootele, vaid noored said ülevaadet ka teiste nn alternatiivsete tubakatoodete kahjulikest aspektidest. Noored olid aktiivsed jagama oma kogemusi, mõtteid ja nii mõnigi sai koju kasti, millesse soovitati suitsetavatel vanematel panna sama palju raha, kui neil kulub sigarettidele.
Aitäh sotsiaalpedagoog Ninelile, kes loengu kooli organiseeris.👏
#randvererohelinekool