Uudised

Article featured image
08.10.20

Looduskaitseteemalist rändnäitust „Hoia, mida armastad!“

Lõpuks jõudis ka meie kooli Keskkonnaameti poolt pakutud looduskaitseteemaline rändnäitus “Hoia, mida armastad!”.Näituse eesmärgiks on pöörata tähelepanu meie looduse mitmekesisusele ja kaitsele ning selle sihtgrupiks on üldhariduskoolide õpilased. Eksponaatidega oli võimalik tutvuda vahetundidel, kuid need klassid, kes soovisid süvendatult teemaga tegeleda, täita töölehti või mängida põrandamängu, külastasid näitust ka tundide ajal. Kõige agaramalt toimetasid näituse juures 6. klassid, sest just neid teemasid koolitundides ka läbi võeti. Fotodel toimetab 6. a klass, aga 6. b oli veelgi aktiivsem- eksponaatidega käidi tutvust tegemas lausa 2 korda. Võime öelda, et kuigi tundide ajal külastas näitust 176 õpilast 10 klassist, siis osa sai väljapanekust kogu kool.

#randvererohelinekoolRandvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee