Lõppes ühisprojekt “Koos on huvitavam”

Eelmise nädalaga sai läbi kolm kuud kestnud ühisprojekt “Koos on huvitavam” Maardu gümnaasiumiga. Projekti raames kasutati kaasamis-, aktiiv- ja kogemusõppe meetodeid, et lastel oleks õppimine põnev. Üks eesmärkidest oli lähendada erinevaid emakeeli kõnelevaid lapsi. Kaasatud olid väikesed klassid ja 2.-4. klassid, iga klassiaste ühel nädalal kaks päeva oma koolis ja kaks päeva naaberkoolis Maardus. Toimusid temaatilised päevad: keelepäev, reaalainete päev, kaunite kunstide päev ja karjääripäev. Käis palju külalisesinejaid, kes viisid läbi õpitube. Projekti vedas õpetaja Michelle-Natali, kes tegi seda innukalt ja professionaalselt. Lisaks andsid oma panuse osalenud klasside klassijuhatajad ning õpetajad Siiri, Virve, Ants, Aleksander, Mari-Liis ja Ahto. Helipuldis oli kõikidel projektipäevadel Andreas 5.A klassist.

koh11 koh21 koh31 koh41 koh51 koh61