11.06.21

Lõpuaktuse kutse konkurss

Mais toimunud lõpuaktuse kutse konkursil, kuhu esitati nii käsitsi joonistatud kui ka arvutis tehtud kutseid, osalesid kõik 6. klasside õpilased. Auväärt žürii, koosseisus õpetajad Roosika, Kristi L., Klaire, Olivia ja direktor Leelo, valis välja 15 finalisti, kellest võitjateks osutusid kaks õpilast: Elizabeth Kristjuhan ja Roosi Lindre 6. c klassist. Võitjad said juba ka tunnustatud tunnustusüritusel.
Igatahes oli tegemist toreda konkursiga, mida võiks ka edaspidi lõpuaktuste kutsete tegemisel välja kuulutada- aitäh õpetaja Oliviale selle ettevõtmise eest!