Uudised

Article featured image
12.10.20

Meie kooli kooliaed

Kooliaia meeskonnas said aasta tagasi kokku õpetajad, kellel olid ühised mõtted ja eesmärgid muuta õpilaste teadmisi loodusest, muutes teoreetilised teadmised praktilisteks, lüües ise aia loomisel käed külge. Kooliaed tegutseb mõeldes õpilastele. 

Kooliaia rajamise peamised eesmärgid:

  • Õppetöö mitmekesistamine õuesõppe ja praktilise tegevuse kaudu nii tavaklassidele kui ka HEV õpilastele.
  • Kooliaed pakub võimalusi viia läbi põnevaid ja kaasahaaravaid tunde erinevaid õppeaineid integreerides.
  • Kooliaias õppides ja uusi praktilisi oskusi omandades on väga oluline grupitöö

Oleme külastada jõudnud ka Rakke kooli kooliaeda, kus vastuvõtt oli suurepärane ja väga kogemusterohke. 

Kooliaia meeskonnas toimetavad : Aet, Klaire, Kristi K, Virve, Ants, Kristin ja Kristina.

Kooliaia toimetamistel saad silma peal hoida Facebookis: Randvere kooli kooliaedRandvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee