Uudised

Article featured image
03.02.21

Meie kooli õpilaste loovtööd Tartu rahu teemalisel virtuaalnäitusel

Eesti Meestelaulu Selts korraldab igal aastal 02. veebruaril Tartu rahu kontserdi ja selleks aastaks oli kontserdi kunstiline juht tulnud imelisele  mõttele, kaasata noored antud protsessi läbi loominguliste tööde teostamise. Nii tehtigi sügisel üleskutse 7-18-aastastele noortele kujutada kõike Eestiga seonduvat, mis aastal 1920 olemas oli. 

Kuigi kontserdit sel aastal korraldada ei saanud, siis pandi kõik laekunud tööd üles virtuaalsele näitusele, mida igaüks nautida saab. Näitusele laekus üle 300 töö 16 Eesti koolist ja nende seas oli ka Randvere kool.

>> NAUDI IMELIST NÄITUST SIIN!Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee