Uudised

Article featured image
15.04.20

Meie kooli poiste Goldbergi masinad

ETV ja Rakett 69 Goldbergi masina konkursile laekus üle 300 töö, millest lähteülesandele (vähemalt viiest elemendist koosnev Goldbergi masin, mis töötab algusest lõpuni ja kestab vähemalt 25 sekundit) vastas 263 ning nende seas ka meie kooli kahe kuuendiku tööd: Rasmus Randmäe “Randmäe – Ameerika mäed” ja Taavi Allingu “Allingu – Hommikune äratus”. Tublid poisid!

Tutvu nende imeliste masinatega SIIN ja tunnustame omasid!

Rahvahääletus on alanud ja lõppeb esmaspäeval, 20. aprillil kell 23.59. Võitja kuulutatakse välja Terevisioonis kolmapäeval, 22. aprillil ning siinsel lehel ja ETV ning Rakett 69 sotsiaalmeedias.Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee