05.04.22

Meil läks hästi Harjumaa etluskonkursil

Harjumaa 1.-4. klasside etluskonkurss sai üle mitme aasta toimuda reaalselt kohapeal ja võõrustajaks oli Loo Keskkool.
Õpilased on väljasõidu üle väga elevil, sest viimase kahe aasta jooksul ei ole väga palju võimalusi kooli esindama minna olnud. Kohal olid pea kõigi Harjumaa koolide esindajad ja iga klassiastet hindas eraldi žürii. Peale etteasted tehti ühiselt virgutusharjutusi ja söödi kõht täis supist, pannkoogist.
4. klasside arvestuses saavutas III koha 4.b klassi õpilane Helene Mathilda, juhendaja Reilika Arrosaar.
Suur aplaus ka meie teistele esindajatele, Loora Metele ja Mirtelitele ning nende juhendajatele – kõik tüdrukud olid julged ja saadud kogemus kulub kindlasti marjaks ära.