23.09.16

Muraste Looduskoolis matkatarkuseid kogumas

16. septembril külastasid 2.-3.H, 2.-3. S/SR/E klasside õpilased KIK projekti raames Muraste Looduskooli.

Looduskoolis oli väga huvitav! Matkasime sügiseses metsas. Õppisime kompassi kasutama. Tuletasime meelde, milliseid marju metsas tohib süüa ja millised on mürgised. Mustikaid oli metsas palju – noppisime neid hea meelega. Rääkisime, kuidas käituda metsas siis, kui oled ära eksinud. Arutlesime teemal, mida võtta matkakotiga metsa kaasa.

Koolis tegime väljasõidu kohta plakatid, vaatasime pilte ja meenutasime õpitut. Oli väga hariv ja huvitav väljasõit.

Kokkuvõtte koostas õpetaja Margit Šein

muraste-looduskool-koduleht1muraste-looduskool-koduleht2muraste-looduskool-koduleht3img_plakat1