04.11.19

Õpetaja Mirjam Mätlik käis töövarjuks Hispaanias

28.10-01.11 käis Randvere kooli klassi- ja inglise keele õpetaja Mirjam Mätlik Hispaanias – Mallorcal, kus töövarjuna õpirändel olles tutvus sealse hariduseluga. Mirjam võttis osa erinevatest inglise keele tundidest, ingliskeelsest kunstitunnist ja õppekäikudest. Mirjam oli Erasmus+ projekti “Randvere kooli kui õppijakeskse kaasava kogukonnakooli õpetajate õpiränne” raames töövarjuks koolis nimega Ramon Llulli, mis on väga tihedalt seotud Mallorca saare kultuuri ja hariduse ajalooga. 2016. aastal täitus koolimajal 100 aastat selles hoones. Õppekeskus asutati juba aastal 1835 aga 1916. aastani asus see praeguses Monti-Sioni kloostris.

See on esimene hariduskeskus Hispaanias, kus hakati jagama keskkooli haridust (bachillerato), mistõttu peetakse seda esimeseks Hispaanias asutatud instituudiks.
Õpetaja Mirjam jagab kogemusi ning omandatud teadmisi õpitoas 13. novembril kell 14.30. Kõik on oodatud.
cof