05.10.20

Õpetajate päeva tähistamine

Õpetajate päeva oli sel aastal võimalik tähistada täitsa õigel päeval – 5. oktoobril!
Kooli juhtimise ja õpetamise olid üle võtnud kuuendikud, seega said õpetajad veidi teistsugust päeva nautida. Toimusid 4 esimest tundi, peale mida oli õpilaste koolipäev läbi ja õpetajad said ühiselt pidupäeva tähistada. Alustati ühisfoto tegemisega – see tekitab alati palju elevust. Mõnusa olemise juhatasid sisse näiteringi õpilased (juhendajateks õpetaja Merle ja Roosika), kes tõid õpetajateni etenduse “Sirli ja matemaatika”, mis pani paljud mõnusalt muigama . Viimsi vald oli katnud uhke pidulaua ning tehnoloogiaõpetaja Priit koos 4.b ja 4. c klasside õpilastega valmistanud kingituseks igale töötajale puidust kuumaaluse. Lisaks andsid positiivse tõuke päeva kolleegide head soovid- nimelt sel aastal võttis iga koolitöötaja loosi teel ühe kolleegi nime, kellele head soovid kirja pandi. Tervitama tulid vallavanem Illar Lemetti ja abivallavanem Marju Aolaid, kellel oli üle anda tänukirjad meie kooli tublimatele- õpetaja Kaidile, õpetaja Kerlinile, õpetaja Pille-Riinile, õpetaja Siimule, asjaajaja Kairele ja Rohelise kooli arendusmeeskonnale, koosseisus õpetajad Roosika, Jaana, Klaire, Kristi, õppejuht Siiri ning kommunikatsiooni- ja huvijuht Liina!
Täname kõiki tänaseid vahvaid õpetajaid ning õpetajate päeva korraldajaid!
Fotod: Liina Savolainen, Viimsi vallavalitsus