Uudised

Article featured image
20.11.23

Õpilaste õppevisiit Brüsselisse

Grupp meie kooli Erasmus+ koostööprojekti “Educating ecologically conscious young European citizens through joint enterpreneural activities​” õpilasi koos I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu õpilaste ja õpetajatega viibisid 15.-17. novembrini õppevisiidil Brüsselis, et tutvustada projekti tulemusi Euroopa Parlemendis. Meiega olid lahkelt nõus kohtuma Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand ja Siim Kuresoo (Fern.org). Marina tutvustas meile kuidas töö Euroopa Parlamendis käib, millised on meie kõigi võimalused sõna sekka öelda ja Siim tutvustas oma tegevusi, mis on väga ka meie projektiga seotud – metsade heaolu ja keskkonnahoid. Noored esitlesid väga tublisti oma projekti ja said vastuvõtjatelt kiidusõnu ning soovitused teemaga jätkata.😇
Lisaks külastati ka Parlamentariumit, mis on põnev ja interaktiivne muuseum, kus saab igasugust infot Euroopa Parlamendi loomise kui toimimise kohta ja šokolaadimuuseumi, sest eks Belgia šokolaad on ju maailmakuulus. Nagu ka Belgia vahvlid, mida proovitud sai.
#randverekool #erasmusplus #randvererohelinekool


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee