16.11.20

Õpilasvõistlus “Valede jaht”

Rainer, Siim-Henri, Karl-Oskar, Sandra-Liis, Michael Sigurd ja Getter osalesid oktoobris Targalt Internetis portaali poolt välja kuulutatud õpilasvõistlusel “Valede jaht”, milles otsiti internetist endale sobival ajal ja kohas valesid ning vormistati need võistlustööna. Kokku osales võistlusele 99 tööd ja järgmiseks pannakse sobivatest võistlustöödest kokku test, mida kõik huvilised saavad oma teadmiste proovile panemiseks kasutada. Kõigi osalejate vahel läks loosi mitmeid tehnoloogilisi vahendeid, temaatiline lauamäng ja teisi toredaid meeneid.

Ka meie tublidele osalejatele naeratas loosiõnn ja nüüd ollakse ka oma auhinnad kätte saadud.