10.03.17

Orienteerumispäevad Pirital

Trimestri kahel viimasel päeval korraldasid kehalise kasvatuse õptajad Märt ja Peep lastele mobiiliorienteerumise tunni Pirita Seikluspargis. Neljapäeval olid metsas 2. kooliastme õpilased, reedel 1. kooliaste ja väikesed klassid. Hansabuss sõidutas lapsed kohale ja tund aega oli võimalus kõigil värskes õhus lipata ja oma meeskonnaga mereäärses metsas kontrollpunkte otsida. Teisel päeval, kui orienteeruma läksid nooremad õpilased, olid neile abiks vanemad koolikaaslased Allis, Laura, Kadi, Hella, Mikk ja Ekke 6. klassist. Aktiivsest liikumisest said lapsed punased põsed ja selline päev trimestri lõpus on väga vajalik, et uueks vaimseks pingutuseks jõudu koguda.

Orient21 Orient12  Orient81 Orient51 Orient41 Orient61 Orient31 Orient101 Orient91 Orient71