26.11.19

Pääsukese juubelikontsert “Kiigele”

Laupäeval, 23. novembril toimus Alexela kontserdimajas suurejooneline Rahvatantsuselts Pääsuke 40. aasta juubelikontsert, kus osales 227 tantsijat, kellest ligi pooled on Randvere kooli õpilased, vilistlased, õpetajad, lapsevanemad ja kogukonnaliikmed.

Kontserdi ettevalmistus kestis mitmeid kuid, toimusid laagrid Randvere koolis, kus õpiti usinasti repertuaari ja puhastati tantsusamme. Kindlasti nõudis see kõigilt palju vaeva ja pingutust, kuid see, millise elamuse lõppkontsert andis, on kirjeldamatu.

Tantsuõpetajana tunnen suurt uhkust oma tantsurühmade üle, keda on Randveres kokku 8 (4 lasterühma, 2 noorterühma ja 2 naisrühma) ja usume, et sellised elamused liidavad meid ühtseks tantsupereks.

#randvererohelinekool