01.09.21

Päikselist uut kooliaastat!

See õppeaasta algas mitmes mõttes uut moodi- uue direktori ja õues toimuvate avaaktustega. Kogunesime kahe klassiastme kaupa koolimaja ette õue, lauldi ühiselt hümni ja Randvere kooli laulu. Põnevusega oodati kohtumist uue direktori Stanislaviga, kes oma rõõmsa olemise ja motiveerivate tervitussõnadega kogu kooliperele mõnusa õhkkonna tekitas.

Peale esimesi aktuseid, kus osalesid 2.-5. ja eriklassid toimusid klassijuhataja tunnid, toodi raamatukogust õpikud ja söödi jäätist.

Veidi pidulikum ja pikem aktus toimus 1., 6. ja 9. klassidele. Sel aastal alustas Randvere koolis kooliteed 45 õpilast, kes said kätte aabitsad ning patsu lüüa kooli maskotile Randule. Muusikalise vahepala ja 6. klasside tervitse kõige noorematele esitas Erik kitarril. Ühiselt lauldi Randvere kooli laulu, mille sõnad said ka vanematele laiali jagatud.  Nauditi kaunist päikselist ilma ja kohtumist koolimajas.

Rõõmsat ja sündmusterohket õppeaastat meile kõigile!💚🤓🤩