18.06.21

Pidulik kooliaasta lõpetamine Viimsi Vabaõhumuuseumis

Selle õppeaasta lõpus oli võimalus traditsiooniliselt kooliaastale pidulikum punkt panna. Koguneti Viimsi Vabaõhumuuseumisse, kus sai üle antud kolleegide poolt kingitus koolijuhile- midagi sellist, mis jääb meenutama Randvere kooli – uhke viirpuu, linnupesakast ja mälupulk vahvate etteastetega, milles ka Leelo ise osales. Leelo oli aga igale töötajale personaalne soov, tunnustav sõna, mis oli kirjutatud kaunite kaante vahele, mille autoriks õpetaja Mari. Muusikalise vahepeala eest hoolitses kolleeg Merili, kes meie juures psühholoogi ametit peab, aga muidu ka lavalausasid oma kauni häälega vallutab. Ilm oli mõnusalt suvine, et nautida seltskonda, head toitu ning võimalust kolleegidele parimad soovid suvepuhkusele kaasa anda.

Kohtumiseni septembris!