22.08.18

Projekt “Muukeelsete laste pereliikmete õpituba “Tere, kool!”.

Sel sügisel tegeleb Randvere Kool koostöös Eesti Lugemisühinguga Integratsiooni SA toel ja Kultuuriministeeriumi rahastusel projektiga „Muukeelsete laste pereliikmete õpituba „Tere, kool!“.

Tegevus on suunatud sellele, et muukeelsed lapsevanemad ja teised pereliikmed saaksid sisse elada eestikeelse kooli tegemistesse ja söandaksid avardada oma eesti keele kogemust. Töö käivitub neljas koolis.

Randvere Koolis korraldavad õpituba õpetajad Michelle-Natali Omeljantšuk ja Anna-Liisa Mäeots. Rühm komplekteeritakse augusti lõpus, osavõtt on tasuta. Ajavahemikus septemberist kuni novembri lõpuni toimub 7 kohtumist, sealhulgas muuseumikülastus ja bussiekskursioon. Registreerimine aadressil reading@tlu.ee või kooli kantseleis.

Tere, kool_logo kollasel Tere, kool_kultuurimin_3lovi_est Tere, kool_is_logo