01.10.21

Rahvusvahelise muusikapäeva katusekontsert

Sel aastal tähistasime rahvusvahelist muusikapäeva veelgi suuremalt kui eelmisel aastal- kutsusime ka kogukonna sellest osa saama! Aga et kõik vastaks hetkel kehtivatele nõuetele, siis toimus kontsert koolimaja ees õues ning esinejad seadsid end valmis katusele! Vahva katusetrio (Ruslan ja Rute Trochynskyi ning Robin Mäetalu) pani kõiki kaasa elama, tantsu lööma ning vaatamata veidi sombusele ilmale, oli see mõnusalt alguseks päevale. Publiku sees liikus ka meie vahva maskott Randu, kes samuti kontserti nautis ja soovijatele patsu andis.

#rahvusvahelinemuusikapäev