Uudised

Article featured image
26.04.21

Randvere kool 8

Randvere koolil on täitunud 8 päikselist aastat!🎉

Juba teist kevadet ei saa me kooli sünnipäeva tähistada traditsiooniliselt koos kogu kooliperega, moodustades foto tarvis kooli vanust tähistava numbri ja süües kringlit. Eelmisel aastal ootasime peredelt vahvaid number 7 ja sel aastal kutsusime peresid looma GPS-kunsti (õigepea ülevaade ka laekunud kujutistest ja kel veel oma pilt saatmata, siis tehke seda esimesel võimalusel!).

Kuid pidupäev päris märkamatuks ka ei jäänud – meid käis meeles pidamas abivallavanem Marju Aolaid, kes tõi külakostiks maitsvat kringlit ja kauni kevadise lillekimbu. Kahjuks ei olnud veel kaasa tuua head uudist kooli juurdeehituse lepingu allkirjastamisest, kuid see peaks toimuma õigepea. Hakkame kindlasti kogu protsessi ka teiega läbi kooli kodulehekülje ning Facebooki jagama. Seega püsige lainel!

Kooli tegemistest ja koolist läbi meie koolipere silmade saab lugeda  >> Viimsi Teatajast.

Rõõmustame pidupäeva üle üheskoos! 🎈🎂🌷🥳

 Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee