19.06.20

Randvere kool nüüd Rohelise Lipu all

Meil on teiega jagada üht suurt ja erilist uudist- Randvere koolile omistati Roheline Lipp, mis on Rohelise Kooli programmis osalemise üheks oluliseks verstapostiks ja suureks auks!

5. juunil toimus Rohelise Kooli programmi virtuaalne tunnustusüritus-konverents, mida kooli Rohelise kooli osa arendusmeeskonnast ühiselt koolimajas vaatasid ja kuulasid. Tunnustusürituse avas president Kersti Kaljulaid, kellest saab Rohelise Kooli liikumise patroon Eestis.

Tunneme uhkus ja täname kõiki, kes on panustanud Randvere kooli kui Rohelisse Kooli läbi aastate! Meie töö ei lõpe siin, vaid jätkuv veel aktiivsemalt ning täis motivatsiooni!

Pikemat lugu Randvere koolist Rohelise Koolina ja teekonnast Rohelise Lipuni saad lugeda Viimsi Teatajast: https://viimsiteataja.ee/huvitavat/randvere-kool-uhkelt-rohelise-lipu-all/

#randvererohelinekool