14.09.20

Randvere kool osaleb hea kooli tunnustusprogrammis

Randvere kooli õpetajate algatusel osaleb kool Tartu Ülikooli eetikakeskuse Hea kooli tunnustusprogrammis ja taotleb selle raames “Hea kooli teerajaja” tiitlit. Selle tiitli ja logoga tunnustatakse kooli, mis teeb oma organisatsiooni arendamisel väärtuspõhist tööd, pöörates tähelepanu iga õpilase individuaalse arengu toetamisele koostöös eri osapooltega.

Kevadel saadetud motivatsioonikirja põhjal on Randvere kool programmi valitud.
Oleme alustanud analüüsiga, mille aluseks on hea kooli mudel ja seda koostab kooli KiVa meeskond õpetaja Triin Halliku eestvedamisel.

Hea kooli mudeli leiate lehelt
www.eetika.ee/et/hea-kool-lasteaed/hea-kooli-mudel

Hea kooli programmi on erinevate tegevuste raames haaratud kõik, nii õpilased, õpetajad kui kogukond. Loodetavasti ei takista viiruste levik meil põnevaid ettevõtmisi läbi viia.