04.12.20

Randvere kool pälvis tiitli “Hea kooli edendaja”!

Rõõm on teatada, et Randvere Kool pälvis Tartu Ülikooli eetikakeskuse poolt tiitli “Hea kooli edendaja”! Loe lähemalt siin.

„Hea kooli edendaja“ tiitliga tunnustatakse kooli, mis on oma tegevustes järjepidevalt pidanud oluliseks väärtusarendust, pöörates tähelepanu nii õpilaste kui kooli töötajate individuaalse arengu toetamisele koostöös eri osapooltega.
Seega aitäh kõikidele, kes analüüsi koostamisele kaasa aitasid ning saadetud küsimustele vastasid! Saime teie vastustest tagasisidet nii sellele, mis on hästi, kui ka sellele, mis vajab arendamist.
Analüüsi koostamise eesmärk sai täidetud, mis tähendab, et oleme tänaseks teadlikumad oma tugevustest ja nõrkustest ning astunud esimesi samme, et kitsaskohtadega tegeleda. Nii on kindlasti paljudele teist juba näha, et Stuudiumisse on jõudnud tunnustused, mida varem me sellisel viisil Stuudiumis ei kajastanud. Samuti on toimunud esimene tunnustusüritus, mida korraldame iga trimestri lõpus. Tunnustusürituse pilte on võimalik nii kooli kodulehel kui Facebooki lehel vaadata. Koostamisel on ürituste täpsem raamistik ning planeerimisel on projektinädal ja igaaastane õpilaskonverents.

Jätkame tööd selles suunas, et koolis jätkuksid seni hinnatud sündmused ja toimuksid läbimõeldud traditsioonilised üritused, millest on võimalik meil kõigil varakult teadlik olla ja osa saada ning mis toetaksid väärtuskasvatust.

Head soovides
Triin Hallik