10.04.19

Randvere kooli külastasid Läti ja Eesti presidentide abikaasad

Täna oli Randvere koolis õhkkond pidulik ja ärev, sest Läti presidendi Eesti visiidiga seoses külastas meid Läti riigipea Raimonds Vējonise abikaasa Iveta Vējone ja Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi abikaasa Georgi-Rene Maksimovski. Presidendiprouale ja -härrale tegid koolimajas ekskursiooni 5. klassi õpilased Mia Meribel ja Mia-Liisa, kellega koos külastati raamatukogu, tutvuti 1.A klassi näitel VEPA käitumisoskuste mänguga ja külastati meie uut moodulmaja. Kuna proua Vējone on ise elukutselt õpetaja, oli ringkäik ja koolieluga tutvumine talle väga huvitav! 1.A klassi lapsed kinkisid kõrgetele külalistele enda tehtud vahvad kaardid!