08.06.20

Randvere kooli lõpuaktused

8. juunil saatsime teele järjekordse Randvere kooli lennu. Kell 12 alanud aktusel said oma lõputunnistused kätte 6.a, 6. re ja LÕ klasside õpilased ning kell 14 alanud aktusel 6.b ja 6.sr noored.

Mõlemad aktused olid omanäolised. Ühele aktusele tuli appi kooli maskott Randu ja noored kandsid ette erinevate uuringute tulemusi (näiteks mitu õpilast on õpetaja Alarilt saanud kiita), muusikalise vahepala eest hoolitsesid Oskar ja Tauri. Teisel aktusel oli klassijuhataja noorte abiga kokku pannud videoklipi, milles iga õpilane iseloomustas ühte oma klassikaaslast. Oma head sõnad andsid noortele kaasa direktor Leelo, õppejuht Siiri, abivallavanem Marju Aolaid ja esimesi klassijuhatajaid esindanud õpetaja Kaidi, kellel olid kaasas soojad soovid ka Jane ning Kadri poolt. Sel erilisel kevadel jäi ära ka ühiselt lennupuu istutamine, kuid klasside väikese esindusega ploomipuu enne aktusepäeva kooliaeda istutati ja videoklippi sellest ettevõtmisest näidati aktusel. Aktuse lõpetas traditsiooniliselt Randvere kooli laul, mis nii lõpetajad kui õpetajad rõõmsalt kaasa laulsid. Aktustest toimus ka otseülekanne Facebooki, sest seoses piirangutega, ei olnud kõigil soovijatel võimalus aktusele tulla. Seega aktused olid igati meeldejäävad ja erilised.

Tuult teile tiibadesse, armsad lõpetajad ja tulge meile ikka vahel külla ka!

Fotod: Toomas Kongi (V.E.K Foto) ja Eero Vabamägi (Postimees)

Randvere kooli aktus Randvere kooli aktus