27.02.19

Randvere kooli õpetaja käis end täiendamas Kreekas

Veebruari alguses osales Randvere kooli klassiõpetaja Ljubov Erik Erasmus+ programmi raames kaasava kooli teemalistel kursustel Kreekas. Kursused olid üles ehitatud väga huvitavalt ning sisukalt – kaasava hariduse õpitubade, koolikülastuse ning loengute kõrvalt ei puudunud ka huvitavad arutelud teiste osalistega teemadel, et milline on kaasava hariduse seis nende riigis ja koolis. Lisaks sellele põimiti nädalase programmi sisse ka kultuurilisi tegevusi, millest huvitavaim oli külastus iidse Messini linna väljakaevamistele, mida saab edaspidi edukalt kasutada ajaloo tundides Vana-Kreeka peatükis.

IMG_0577s