28.09.20

Randvere kooli panus Maailmakoristuspäeval

Maailmakoristuspäeva raames osales Randvere koolist koristustalgutel pea 200 last ja täiskasvanut. Koristati koolimaja ümbrust, küla mänguväljakut, tee äärt külapoeni ja mere ääres. Põhiliseks prügiks olid ikkagi pakendid ja paberid, kuid üles sai korjatud ka päris palju suitsukonisid, eriti rikkalikult sõidutee äärest, külapoe ja bussipeatuste ümbrusest. Just mikroprügi on see, mis kõige rohkem kahju teeb- sattudes veekogudesse ja läbi selle lindude, kalade “toiduks”. Kuid leiti ka ehitusprahti, sokke, kindaid, mängutulnukas, kingatald. Prügi aitas utiliseerida Viimsi vald.
Märkame prügi enda ümber ja koristame seda ka talgutevälisel ajal!😉🌍