30.10.18

Randvere kooli töötajad käisid töövarjuna Soomes

Eriklassiõpetaja Aet ja õppejuht Siiri käisid 22.-24. oktoobril töövarjuna Helsingis Malmin peruskoulus.

Praktiline õppimiskogemus sai teoks programmi Erasmus+ projekti „Randvere Kooli kui õppijakeskse kaasava kogukonnakooli õpetajate õpiränne“ raames.

Eriklassiõpetaja sai teadmisi tõhusast ja sihipärasest autismispektri häirega õpilaste kaasamisest. Õppejuht tutvus, kuidas Soome koolis korraldatakse kõigi tuge vajavate õpilaste õppe- ja kasvatustööd. Loodi uusi kontakte koostöö arendamiseks rahvusvahelisel tasandil.

Aet ja Siiri viivad läbi õpitoa kooli töötajatele ja kõigile huvilistele väljaspoolt maja.

IMG_0178 IMG_0199 IMG_0211IMG_0165