16.11.15

Randvere õpilased esinesid muusikateraapia päeval

Pühapäeval, 15.novembril, tähistati Telliskivis Loomelinnakus Euroopa Muusikateraapia Päeva 2015. Esinejate nimekirjas olid ka Randvere Kooli õpilased Jaan, Kevin-Marin ja Tanel. Jaan pidas enda duetti Teele Viiraga tõeliseks õnnestumiseks ning soovib lavalaudadele ka ruttu tagasi pääseda. Poisid käivad juba teist aastat Käll Haarde juures muusikateraapias, kus esinemine omaette pole küll eesmärgiks, kuid eilne õnnestumine suurürituse laval näitas, kui palju on poisid koos musitseerides julgust ning enesekindlust kogunud. Teele sõnul on poisid täis vägevat energiat ning ta laulaks Jaaniga hea meelega tulevikus jälle duetti. Laval kõlas Leelo Tungla ja Valter Ojakääri lugu “Oma laulu ei leia ma üles”. Eesti Muusikateraapia Ühing tänab poisse oma panuse eest!