24.05.16

Randvere robootikapoiste edu

Robootika11Esmaspäeval, 23. mail toimRobootika13us Viimsi teadmiskeskuse Collegium Eruditionis eestvedamisel robootikavõistlus Lego Gladiator Battle 2016, millest võttis osa 14 robotit, neist 7 Randverest. Eelvoorude kaudu jõudsid finaali kolm robotit, millest kaks olid randvere õpilaste omad. Finaalis võitis Tallinna Reaalkooli robot. II koha sai Randvere robot Golden Armor, meeskonnas 4.A klassi õpilased Olari, Andreas, Trevor, Henri ja Oliver. Ühtlasi pälvis meeskond disaini eriauhinna. III koha saavutas Randvere robot John Cena, meeskonnas 3.B klassi poisid Henri, Kevin ja Sten Markus.