22.08.19

Randvere tantsijad väisasid nii juubelitantsupidu kui Saksamaad

Sellel suvel toimus kaks väga suurt üritust, millest võtsid osa meie kooli rahvatantsijad.

Toimus XX juubelitantsupidu „Minu arm“, mis tegi sügava kummarduse 85 aasta pikkusele tantsupeo traditsioonile. Randvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke rühmasid pääses peole 2, mille juhendajaks on Anli Soosaar. Oli tihe nädal täis proove, kuid need emotsioonid, mis valdasid lõpuks kontserdite ajal, on kirjeldamatud.

Lisaks suvisele Eestis toimunud tantsupeole käisid Randvere Kooli Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm ja 2 vilistlasrühma, kokku 53 tantsijat Saksamaal Europeadel, mis on Euroopa suurim rahvakultuuri festival. Kohal oli üle 200 grupi kogu Euroopast ja meie noored said palju sõpru välisriikidest. Reisi ajal sai ka meie kooli armas õpetaja Virve 65 aastaseks ja teda üllatati öösel kogu reisiseltskonna poolt. Sellel üritusel oli kaasas ka kõige noorem osaleja õpetaja Anli Soosaare 1,5 kuune pisipoeg Andri.

#randvererohelinekool