27.08.20

Rohelise Kooli arendusmeeskonna väljasõit Tartu loodusmajja

Randvere kooli Rohelise Kooli arendusmeeskond käis väljasõidul Tartu loodusmajja, kus tegeletakse Rohelise Kooli programmi koordineerimisega Eestis. Lisaks on Tartu loodusmaja eeskujuks ja inspiratsiooniallikaks igale Rohelisele koolile ideelahenduse, ehitusmaterjalide ja keskkonnasäästlike tehnoloogiate poolest. Majast leiab õppeklassid, talveaia kui hulgaliselt informatsiooni ning nippe, kuidas igaüks meist saab vähendada oma ökoloogilist jalajälge.
Kindlasti jätkab ka Randvere kool oma rohelist teekonda, kasutusele võetakse nii mõnigi väljasõidult saadud mõte ja seda kõike Rohelise lipu all, mis uhkelt kooliaias mastis lehvib!