15.10.20

Rohelise kooli noored on asunud tegutsema

Sel õppeaastal oleme aktiivsemalt alustanud õpilaste kaasamist Rohelise Kooli tegemistesse. Pakume 4.-6. klasside õpilastele võimalust osaleda kooli kõigi arendusmeeskondade (Roheline Kool, Kooliaed, Kultuurikoda, Tervisenõukogu, Ettevõtlik Kool, KiVa) tegevustes. Samuti ootame ka nendepoolseid mõtteid, ideid, kuidas neil on võimalik kooliellu ja keskkonda panustada. Hetkel on endast märku andnud 46 noort, kes on juba vaikselt toimetama hakanud. Kolmapäeval ja neljapäeval seirati koolimaja ees saabunud jalgrattureid (kirjutame sellest ka õigepea lähemalt) ja peale koolipäeva istutasid Roosi, Kadi, Elina ja Evelina koos õpetajate Klaire ja Kristiniga kooliaeda tulbisibulaid.

#randvererohelinekool