Uudised

Article featured image
23.03.23

Rohelise kooli noored õppepäeval Silma Õpikojas

Silma Õpikojas toimus Rohelise kooli võrgustiku õppepäev teemal „Meri“. Õppepäev oli mõeldud just Rohelise kooli noortele ja meie koolist olid kohal viiendikud Sandra, Sander, Helene Mathilda ja Mette. Lisaks olid õpilased Viimsi, Kohila, Vasalemma, Tartu Rahvusvahelisest koolist ja Tallinna Ühisgümnaasiumist.🤩
Õppepäeva raames matkati Silma Õpikoja loodusõppe juhendaja Marko Valkeri eestvedamisel rannaniidul ja Riimisaarel, mis oli mitu sada aastat tagasi saar, kuid nüüd väike metsasalu, sest maapind tõused selles kohas paar millimeetrit aastas. Vaadeldi linde nii binokliga kui palja silmaga ja nauditi kaunist ilma. Peale lõunasööki tutvustati vahvaid äppe, mille abil tuvastada linde ja mängiti teisi huvitavaid Läänemerega seotud mänge. Õpilased andsid ülevaate oma koolide “rohelistest” tegevustest – meie õpilased tõid välja nii tulede kontrollimist, alumiinidumist küünlaümbriste kogumise, Erasmus+ koostööprojekt Poola noortega kui Maailmakoristuspäeval osalemist.🌍
Noortele meeldis õppepäeval kõige rohkem matkamine, põnevad mängud ja see, et nägi ka teisi “rohelisi” noori.🙌
Aitäh Tartu loodusmaja Rohelise kooli võrgustiku eestvedajana noortele õppepäeva korraldamast ja uute kohtumisteni!🫶


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee