27.10.21

Rohelise Kooli noorte matk

Selle õppeaasta algul läks uute Rohelise Kooli noorte värbamine päris kenasti- kokku on meil nüüd kolmkümmend 4.-6. klassi õpilast, kes soovivad panustada kogu koolipere keskkonnateadlikumaks muutumisse.
Esimesele kokkusaamisele, mis toimus sügisvaheajal, tulid kohale pea pooled noored (osade jaoks olid vaheaja plaanid juba varem tehtud) ja tutvusime kooli lähedal asuva Tädu metsaga. Peale tunnipikkust matka kinnitati lõkkeplatsil keha, kaasa olid võetud pirukad ja soe tee. Rohelise kooli arendusmeeskonna eestvedaja Jaana tutvustas noortele ka tegevusi, mis sel õppeaastal plaanis on ja milledes saavad ka noored kaasa lüüa – novembril ollakse taas koolitoidumaitsjad, vaatame üle kõik klassiruumid, et kas seal on prügi korrektseks sorteerimiseks kõik olemas jne.
Igatahes väga vahva päev nii noorte kui arendusmeeskonna täiskasvanud liikmetele, kes ühistegevuses osalesid. 😇🌲