13.12.23

SchoolFood4Change töörühm tutvustas oma tegevust jõululaadal

Jõululaadal oli väljas ka SchoolFood4Change meie kooli töörühm. Pakuti erinevaid tervislikke hõrgutisi, mis olid töörühma liikmete valmistatud. Lisaks olid juures retseptid, mida huvilised üles pildistada said ja ise kodus järele proovida. Müük läks kenasti ja teeniti 268€, millest pool annetati koolile vahetundide mitmekesistamiseks ja teine pool jäi meeskonnale ning leiab kasutust edaspidistes ettevõtmistes.

Väljas oli ka info projekti kohta. Laadamelus oli küll külaliste huvi rohkem ostelda, kuid nii mõnigi võttis materjali kaasa ja tundis heameelt, et koolitoiduga tegeletakse.

#SchoolFood4Change #randvererohelinekool