06.04.16

Sinilind 2016

30. märtsil toimus Randvere Koolis meeldejääv laululindude kogunemine – lauluvõistlus Sinilind 2016.

Lauluvõistlusest võttis osa 35 õpilast.

Žüriis toimetas koosseisus: Ahto Saluste, Annely Leinberg ja Meribel Kõster. Teadustajateks olid Simone Bergmann, Ralf Marcus Veedler, Rebecca Hanson ja Annabel Lember.

Kõik laulud olid väga toredad, lüürilised ja võitmist väärt.

Viimsi valla lauluvõistlusele “Viimsi laululaps 2016” lähevad Randvere Kooli esindama:
1.-2. klassidest Mia Jakobson (“Kellakägu”)
Marta Tüür (“Pesapuu”)
Sofia Jürgenson (“Kauges külas”)
Mia Liisa Mäepea (“Tubli ja tark”)

3.-5.  klassidest  Dorel Lisett Jartsev (“Herneste taevas”)
Mailen-Elen Otsing (“Imelapse laul”)
Maarja-Helena Ormus (“Taevasina”)
Andra Halgma (“Ilmatu rock”)

Ära märgiti veel Berit Fenske (“Hümn päikesele”), kes läheb juba valla võistlusele M. Eliste laulustuudioga. Samuti toodi žürii poolt välja  Martin Uik (“Laul on pop”), Mirtel Avila (“Tiiu, talutütreke”), Marleen Raudi (“Rõõmupall”) ning kõige mehisema esituse eest pälvis tiitli Jaan Tüür (“Poiste pugi”).

Kokkuvõtte kirjutasid Klaudia Pilve ja Berit Ratassepp 6.A klassist