14.02.18

Sõbrapäeva korvpallilahing

Sõbrapäeval, 14.  veebruaril toimus kooli aulas äge korvpallilahing õpetajate ja 4.-6. klasside poiste vahel. Tasavägises mängus jäid tänu viimase sekundi viskele seekord veel peale õpetajad, aga poiste tehniline ülekaal lubab ennustada edaspidistes kohtumistes  õpetajate allajäämist. Õpetajate meeskonna kapten oli Annika ja meeskonda kuulusid Priit, Kärt, Anna-Liisa, Liina, Siim, Alari, Siiri ja Jan-Christofer. Poiste võistkonna pani kokku Karl-Andre, sellesse kuulusid Kaspar, Karl, Romet, Henri, Aleksander Martten,  Patrick, Roger, Martin ja Ramon. Võistluse moderaatori rollis olid Mattias ja Oliver.

KP91 KP71 KP61 KP51 KP41 KP21