18.02.22

Sõbrapäeva stiilinädal

Traditsiooniliselt korraldas KiVa meeskond sõbrapäeva kandis stiilinädala, mille teemad said õpilased sel korral ise välja pakkuda – 5 kõige rohkem hääli saanud teemat jõudsidki stiilinädalasse.

Sõbrapäeva hommikul pakkusid KiVa meeskonna liikmed kooliperele kommi, loodud oli fotonurk, kus soovijad said pilte teha. Juba nädal varem oli avatud sõbrapäeva postkast, kuhu sai häid soove ja kaarte postitada ning 14. veebruaril need ka laiali jagati. Stiilipäeva teemaks oli “Ilus sõbrapäev“.

Teisipäeva teemaks oli EMO, nii et koolimajas liikus ringi palju tumedates riietes ja meigiga õpilasi nint töötajaid.

Kolmapäeval riietuti oma sünniaasta loomaks – draakonid, maod, lambad, jänesed, tiigrid, hobused jne.

Neljapäev oli vast kõige aktiivsem, sest selga sai panna lemmik multika-, raamatu- või filmitegelase kostüümi. Nuputamist ja äratundmisrõõmu oli päris palju!

Digiõppepäeval ehk reedel sai igaüks mõnusalt tuduriietesse jääda ja oma kaisuka kaissu haarata. Kuid kuna seda tehti kodus, siis väga palju kajastust ei ole.