30.09.20

Spordinädala kokkuvõte

Randvere kooli spordinädal, mis toimub 23.-30. septembrini osutus väga aktiivseks ja rõõm oli ka kaunist ilmast, mis andis võimaluse tegevusi ka õues läbi viia. 23. septembri hommikul kogunes kogu koolipere korvpalli staadionile ühiseks virgutuseks koos kooli maskoti Randuga ja krossijooksuks. Jalad said jooksjatel küll veidi märjaks, kuid tundus, et see tekitaski veel erilisema emotsiooni. Päeva jooksul tutvustas Kalevi Jalgrattakool I kooliastmele jalgrattatrenni ning vanemate klasside võistkond esindas kooli heategevuslikul Mesikäpajooksul Viimsi staadionil. 24. september oli külas Tõnis Paalme Rulluisukoolist. Lisaks vahvatele trikkidele ja tagurpidisõidu demonstreerimisele said ka lapsed ise rulluisutamist proovida. Kahel päeval toimus käsipalliturniir, 25. septembril võistlesid 1.-4. klassid ja 29. septembril 5.-6. klassid. Erilise kiituse pälvisid kõik valjuhäälsed kaasaelajad! 25. septembril viidi läbi HEV klasside olümpia, kus võtsid mõõtu ja nautisid sporti meie eriklasside õpilased. Igal aastal on üheks menukamaks võitluseks rahvastepalli turniir. Tänu kaunile ilmale viidi see läbi õues ja pakkus naudingut nii võistlejatele kui kaasaelajatele. Põnevaks kujunes ka 29. september kui kõigil oli võimalus proovida midagi väga põnevat – orienteeruda QR koodide abil koolimajas! Spordinädala lõpetasid takistusrajad, mida vahetundidel lustides läbiti.

Spordinädala organiseerisid ja viisid läbi meie kehalise kasvatuse õpetajad Kai, Marion, Raimond ja Mihkel.