Uudised

Article featured image
15.10.20

Sügisene kiivrite seire

Eelmisel kolmapäeval jälgisid aktiivsed Rohelise Kooli noored Rainer, Jette, Laura, Evelina, Maria, Jessica ja Elizabeth kiivrite kasutamist meie õpilaste seas. Kahel päeval tuli jalgratta, tõuksi või rulaga kooli 230 õpilast, neist 213 kandsid kiivrit. Seega üldine pilt on väga hea ja rõõm tõdeda, et 1/4 õpilastest tuleb kooli just jalgratta, tõuksi või rulaga. Igatahes hoiame teemal silma peal, püüame leida lahenduse jalgrataste, tõukside hoidikute puudusele ja teavitada kõiki kiivri vajalikkusest, et kevadel oleks kasutajaid veelgi rohkem.
Fotod: Roosika Kann, Siiri Alamaa
  


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee