Uudised

Article featured image
05.11.21

Täiendavad eesti keele tunnid 2.-6. klassile

Meie kool osaleb programmis, mis toetab eesti keele õpet muu kodukeelega õpilastele, kes saavad täiendavaid eesti keele tunde. 2. ja 3. klassi õpilasi juhendab abiõpetaja Jaana ja 4.-6. klassi noortega töötab õpetaja Tea.
Oktoobris toimetati kooliaias, uuriti lähemalt, kuidas tekib muld ja miks on see tähtis ning valmistati veefiltreid.
Novembri esimesel nädalal oli teemaks sügisannid – viljad. Õpilased pidid kodudes arutatama, milliseid köögivilju süüakse rohkem-vähem. Tunnis koostati selle põhjal diagramm. Grupitöödest selgus, et enamlevinud ja -tarbitav on siiski kartul. Lisaks sai köögiviljast meisterdatud loom või muu tegelane – asi.
Põnevust jätkub nii õpetajatele kui õpilastele!
​​Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee